İlkay Hukuk Bürosu Yorum

İlkay Hukuk Bürosu

2006 yılında beri Ankara’da faaliyet gösteren hukuk bürosu, 20 avukat ile hizmet sunan kurumsal bir bürodur. İlkay hukuk bürosu, kurumsal hizmet, müşteri memnuniyeti ve hukuk alanında yaptığı çalışmalar ile dikkat çekmektedir.

Kurucularından olan İlkay Uyar Kaba, hukuk bürosunu branşlaşmış departmanlar ile hukuk alanında başarı ile temsil etmektedir.

İlkay Hukuk Bürosu avukatları boşanma dava dilekçelerinin ve anlaşmalı boşanma protokolünün hazırlanması, anlaşmalı veya çekişmeli boşanma davalarında hukuki süreçlerin takibi, boşanma davalarında nafaka ve tazminat talepleri, çocukların velayeti için açılan davalar konusunda hizmet alabilirsiniz.

Ankara Çankaya İlkay Hukuk Bürosu avukat kadrosu hizmetinizdedir. Ziyaret etmek isteyenler için İlkay Hukuk Bürosu adresi; Strazburg Cad. Bina No:10 Kat:3 Daire:9-10-11-12 PK:06410 Sıhhıye Çankaya/Ankara

Ankara hukuk bürosu

Hukuk büroları, avukatlık yapma yetkisine sahip tek bir avukat tarafından açılabildiği gibi birden fazla avukatın bir araya gelmesiyle de açılabilir. Birden fazla avukatın bir araya gelerek kurduğu hukuk bürolarında, avukatlar kendi aralarında farklı hukuki alanlarında ihtisaslaşmaya yönelir. Böylelikle açılan hukuk bürosu, farklı farklı alanlardaki hukuki süreçlerle ilgilenebilirler.

Hukuk bürolarına nasıl ulaşılabilir?

Avukatlık ihtiyacı duyduğunuzda, dilediğiniz hukuk bürosuna giderek dava desteği ya da danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Hukuk bürolarının iletişim adresleri ve avukat bilgilerine, barolardan erişmek mümkündür. Ankara’da ikamet eden bir kişi için, açacağı davada en faydalı hizmet bir Ankara hukuk bürosu tarafından verilebilir. Ankara hukuk bürosu kadrosundaki avukatlar, görüşme kolaylığı ve bölgeyi tanıması bakımından çok daha pratik bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

Ankara hukuk bürosu arayışınız için Ankara Barosu’na bizzat giderek ya da resmi internet sitesindeki sorgulama ekranları üzerinden büroya dair ihtiyacınız olan birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ya da tam tersi bir şekilde çalışmak istediğini Ankara hukuk bürosu için Ankara Barosu’ndan avukat bilgilerini, avukatlık ruhsatına sahip olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

Hukuk büroları sadece davaların söz konusu olduğu durumlarda değil; hukuki danışmanlık gerektiren durumlarda danışmanlık hizmeti de verirler.

İlkay Hukuk Bürosu Bilgileri

Adres: Eti Mah.Strazburg Caddesi No:10 D:9 Çankaya/Ankara

Web: https://ilkayuyarkaba.av.tr/

Telefon: 0312 229 25 05

Uzmanlık Alanları, Aile hukuku, Tazminat Hukuku, Miras Hukuku, İcra Hukuku, Tüketici Hukuku

2 thoughts to “İlkay Hukuk Bürosu Yorum”

  1. sayin ilkay hukuk büro yetkilileri ile oğlumun vefatından sonra torunumuzun gösterilmemesinden dolayı tanıştık. Bizi o kadar sıcak karşıladılar ki anlatamam. Şuanda sorunlarımı çözdüler ve kanunda ki haklarımızı bize kısa sürede sağladılar. Bizi çok mutlu ettiniz. Herşey için teşekkürler teşekurler

  2. İlkay hukuk bürosu bir hukuk sorunumdan dolayı ulaştım. Tüm personelleri sıcak kanlı ve ilgili kurumsal bir büro. Özellikle çalışma sistemleri başarılı.
    Bu belirttiğim hususları gittiğinizde zaten kendiniz görecek ve bana hak vereceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir